Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо у моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона становить 18-20 лм. Окрім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць.
Енергоспоживання стрічки становить 9 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 шт. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Данна позиція продається в бобіні - 50 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 9 Вт |
| Колірна температура | 2900K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 915 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






